NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek elektryczny Doosan Pro7 1.5 – 2.0t

Doosan Pro7
Doosan Pro7
Doosan Pro7
DOOSAN
DostawcaWDX S.A.
MarkaDOOSAN
Udźwig [kg]1500 – 2000
Wysokość podnoszenia [mm]2700 - 6000
Szerokość korytarza roboczego [mm]3341

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48
www.wdx.pl
office@wdx.pl
Udoskonalone modele trzy- i czterokołowych wózków elektrycznych z przeciwwagą w przedziale udźwigu 1500 - 2000 kg zyskały jeszcze bardziej wytrzymałą konstrukcję oraz szereg rozwiązań zwiększających wydajność i ergonomię pracy. 

Nowa seria Pro 7 kontynuuje tradycję marki Doosan dostarczania jednocześnie prostych i wytrzymałych rozwiązań – a wszystko to dla maksymalnych korzyści użytkowników. Udoskonalone modele trzy- i czterokołowych wózków elektrycznych z przeciwwagą w przedziale udźwigu 1500 - 2000 kg zyskały jeszcze bardziej wytrzymałą konstrukcję oraz szereg rozwiązań zwiększających wydajność i ergonomię pracy. Wyposażone w silniki prądu zmiennego AC 48V oraz w system odzyskiwania energii zapewniają dłuższą pracę przy jednym ładowaniu baterii. Z kolei wydłużony okres konserwacji komponentów i zaawansowana technologia poszczególnych podzespołów (takie jak np. hamulce tarczowe chłodzone olejem) zmniejszają całkowite koszty użytkowania floty.

Pełna kontrola w każdych warunkach

Produkowane w nowoczesnej fabryce Doosan w Korei Południowej pojazdy serii Pro 7 zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom eksploatacji w warunkach zewnętrznych. Wodoszczelność oraz odporność na kurz, piasek i zanieczyszczenia potwierdzają uzyskane wysokie stopnie ochrony w klasach szczelności: IP65 dla czujników elektrycznych oraz IP43 dla obudowy silnika. Doskonałą stabilność wózka nawet w trakcie trudnych aplikacji zapewnia system GSS, który aktywnie chroni operatora oraz ładunek podczas wykonywania manewrów. Czujnik kąta skrętu automatycznie redukuje prędkość wózka przy pokonywaniu ostrych zakrętów poprawiając stabilność i zmniejszając ryzyko przewrócenia wózka. Umożliwia to szybką i pewną pracę podczas manewrowania w wąskich korytarzach. Z kolei o efektywność energetyczną i optymalne wykorzystanie mocy dba aktywny system sterowania ACT.

Z myślą o operatorze

Przedział operatora został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ergonomii, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo pracownika przy długim czasie pracy. Maszt typu SEE THRU, spe-cjalna konstrukcja dachu z niesymetryczną kratą ochronną czy niewielka wysokość deski rozdzielczej to tylko niektóre z rozwiązań poprawiające widoczność przy pracy. Wózki z serii Pro7 można doposażyć w nagrodzony przez FLTA tylny uchwyt z przyciskiem do ostrzegawczego sygnału dźwiękowego, który ułatwia sterowanie podczas cofania. Operator zajmuje wygodną pozycję, ma doskonałą widoczność, a w chwili zagrożenia może skorzystać z sygnału dźwiękowego.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji