NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Studio VSS.net – program do zarzadzania transportem

VSS-awizacje
VSS-awizo-wjazd-na-teren-zakladu
VSS-kalendarze
VSS-kalendarz-tydzien
VSS-awizo
VSS-oczekujące
SoftwareStudio Sp. z o.o.
DostawcaSoftwareStudio Sp. z o.o.
MarkaSoftwareStudio Sp. z o.o.
Nazwa handlowaStudio VSS.net
DostawcaSoftwareStudio Sp. z o.o.
WłasnyTak
LicencyjnyNie
AutonomicznyNie

Kontakt w sprawie oferty

Oprogramowanie Studio VSS.net to rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution) zwanego także YMS (Yard Management System), czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. System VSS.net umożliwia rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów (doków, bram i wag). Program Studio VSS.net to obsługa przez przeglądarkę Internetową.

Wdrożeniu systemu Studio VSS.net staje się pomocne w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów.  Zastosowanie programu Studio VSS.net przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych i kierowców Program VSS.net przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Dzięki oprogramowaniu awizacja transportu oraz przebywanie na terenie zakładu jest dokładnie rejestrowane, system prowadzi ewidencję wszystkich kierowców, osób towarzyszących i innych gości odwiedzających przedsiębiorstwo. Na podstawie zapisanych informacji ochrona obiektów ma na bieżąco informację kto, kiedy i jak długo przebywał na określonym terenie, a w sytuacjach kryzysowych mamy kontrolę i wiedzę kto w danym momencie znajduje się na terenie zakładu. Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem. Na podstawie zapisanych informacji dział logistyki lub transportu uzyskuje narzędzia analityczne za pomocą których, można przeprowadzać oceny firm transportowych związanych z terminowością, a także monitorować czasy za i rozładunków przez magazyn.

W zależności od konfiguracji systemu VSS.net można wykorzystać mechanizmy związane z przydzielaniem doków i rezerwacją okienek czasowych.

Księga gości VSS to rozwiązanie wspomagające zarządzanie i planowanie transportów do zakładu oraz wizytami gości na terenie przedsiębiorstwa. W jedynym systemie można prowadzić pełną ewidencję nie tylko wjazdów na teren zakładu samochodów, ale także prowadzić księgę gości. Integracja systemu Studio VSS.net z systemem kontroli dostępu czy kartami pozwala ochronie na bramie rejestrowanie wizyt w systemie zamiast tradycyjnego zapisywania w zeszycie.

Za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemem Android w wersji 4.x lub nowszej firma transportowa lub kierowca może zgłosić awizację lub sprawdzić jej status.  Dane dotyczące awizacji są przekazywane i dostępne OnLine, w czasie rzeczywistym przez całą dobę. Przewoźnik i/lub kierowca otrzymują powiadomienie w przypadku odrzucenia (odmowa, brak akceptacji) oraz w sytuacji zmiany terminu przez dział logistyki zaawizowanego terminu. Powiadomienia mogą być wysyłane wiadomością email lub SMS.

Zgłoszenia awizacji można przeglądać w programie za pomocą tabel oraz w układzie kalendarza (Scheduler). Zdarzenia w kalendarzu możemy dodawać, edytować, zmienić ich położenie metodą przeciągnij i upuść. Kalendarz pozwala na prezentowanie danych w układzie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub linii czasu. Używanie kalendarza przez planistów jest naturalnym i intuicyjnym zajęciem, za pomocą definiowanych kolorów można oznaczać zdarzenia. Narzędzie administracyjne pozwala definiować kalendarze w dowolny sposób dzieląc zdarzenia wg obiektów, rodzajów zdarzeń, kalendarze awizacji oraz historyczne. 

Na podstawie gromadzonych w bazie informacji program generuje przydatne zestawienia i raporty jak na przykład bieżące załadunki i rozładunki czy średni czas obsługi środka transportu oraz realizacji załadunku/rozładunku przez magazyn.

Program pozwala również na wykorzystanie przez grupy użytkowników informacji wg poziomów uprawnień i zakresu informacji.

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty. ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych, dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, CMMS czy WMS.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018Zobacz więcej publikacji