NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Solideal Xtreme

Solideal Xtreme
Solideal Xtreme
Solideal Xtreme
Solideal Xtreme
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaXTREME
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

XTREME doskonała konstrukcja opon do wózków widłowych. Zastosowanie wysokiej jakości mieszanki gumowej opony w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości i długich przebiegów oraz wydajności pracy. Idealnie dostosowana do pracy w dużych centrach dystrybucyjnych (logistycznych) i obiektach przemysłowych, do pracy ciągłej, na długich odcinkach przejazdu, na powierzchniach z gładkimi posadzkami.

XTREME opona o niezwykłych właściwościach.
Żywotność większa o 10% w porównaniu do Solideal Magnum i nawet o 30% dłuższa od okresu eksploatacji opon konkurencyjnych. Stabilność poprzeczna opony została poprawiona o 20%, podobnie jak odporność zmęczeniowa mieszanki gumowej. Redukcja oporu otoczenia o 10 % w celu ograniczenia zużycia energii, paliwa oraz emisji CO2.

XTREME optymalny wzór bieżnika opony.
Powierzchnia środkowej kostki bieżnika, ma stały kontakt z nawierzchnią, co zmniejsza wibracje nawet o 25%, a tym samym zmniejszają się wahania nacisku powierzchniowego na podłoże, poprawiając płynność prowadzenia się wózka widłowego oraz wpływając na komfort pracy operatora. Najwyższej jakości opona superelastyczna: wielowarstwowa konstrukcja z naturalnego kauczuku.

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji