NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

POLSAD Autoryzowane serwisy Nissan Forklift

POLSAD Autoryzowane serwisy Nissan Forklift
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
Serwis stacjonarnyTAK
Ilość warsztatów5 szt.
Serwis mobilnyTAK
Ilość samochodów sewisowych15 szt.

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

Oferujemy Naszym Klientom w pełni profesjonalną obsługę zarówno w naszych warsztatach jak i w miejscu pracy wózka. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy, i elektrycy mają do dyspozycji kilkanaście w pełni wyposażonych furgonów Pogotowia Technicznego, dlatego jesteśmy w stanie aż 90% napraw zrealizować na miejscu u Klienta. Dodatkowo serwisanci posiadają uprawnienia do konserwacji wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wykonujemy:

 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wózków widłowych Nissan;
 • Naprawy bieżące i główne wózków innych marek;
 • Remonty kapitalne zespołów, jak i całego wózka;
 • Wymianę ogumienia;
 • Wymianę baterii;
 • Montaż i naprawy bieżące dodatkowego osprzętu, takiego jak obrotnice, chwytaki, itp.
 • Remonty masztów;
 • Przygotowujemy wózki pod kątem UDT;
 • Zakładamy książki UDT;
 • Przygotowujemy dokumentację DTR dla wózków widłowych Nissan;
 • Wykonujemy na zlecenie stałe comiesięczne konserwacje UDT w atrakcyjnej cenie.


Na czas naprawy oferujemy możliwość wynajęcia wózka zastępczego w przystępnej cenie.

 KONTAKT:
Polsad Jacek Korczak
ul. Holenderska
99-300 Kutno
Tel. +48 24 254 79 58
E-mail: sekretariat@polsad.net.pl
Web:www.polsad.net.pl

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018Zobacz więcej publikacji