NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Seria pojemników QX dla branży motoryzacyjnej

7096_20_qx_palette_intro_ret
Seria pojemników QX dla branży motoryzacyjnej
Seria pojemników QX dla branży motoryzacyjnej
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
DostawcaSSI Schäfer Sp. z o.o.
Szerokość [mm]600
Długość [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Odpowiedni dla magazynów automatycznych, stabilny i łatwy w czyszczeniu. Pojemnik QX SSI SCHAEFER, który spełnia wysokie wymogi sektora Auto-Motive. W nowoczesnej przemysłowej produkcji wymogi odnośnie jakości produktów są coraz większe. Głównymi aspektami są stabilność, staranne wykonanie oraz prosty proces produkcji. To wszystko ma jedno na celu: możliwie jak najwydajniejsze wykorzystanie zasobów finansowych, a co za tym idzie konkurencyjność pod względem produkcji. Także środki pomocnicze wykorzystywane podczas produkcji muszą odpowiadać coraz to większym wymogom.

Dlatego firma SSI SCHAEFER opracowała serię pojemników QX, dzięki której problemowe aspekty w łańcuchu dostaw lub produkcji mogą zostać całkowicie wyeliminowane. QX oznacza zatem stabilność formy, zdolność do automatyzacji oraz łatwe czyszczenie.

Nowa seria pojemników skierowana jest szczególnie do sektora motoryzacyjnego np. producentów lub dostawców samochodów i części. Pojemniki dostępne są w dwóch podstawowych rozmiarach: 1.000 x 600 mm i 600 x 500 mm, zgodne z paletami przemysłowymi 1.200 x 1.000 mm, a także odpowiednie dla różnych wysokości i wersji artykułów. Pojemnik QX jest przeznaczony przede wszystkim do zastosowania blistrów głęboko tłoczonych, przechowujących elementy w oparciu o połączenia kształtowe. W standardzie pojemnik ma gładkie ścianki wewnętrzne, dzięki którym czyszczenie pojemnika jest bardzo proste. Istnieje jednak także możliwość wyposażenia ścian bocznych w system zatrzaskowy. Dzięki temu blister w chwili pobrania ostatniego elementu nie zakleszcza się z elementem i nie powoduje w ten sposób ewentualnych zakłóceń w działaniu systemu.

Dodatkowo pojemnik QX ma kolorowe znaczniki, które są widoczne także wówczas, gdy pojemniki są ułożone w stos. Dzięki temu na podstawie kolorów możliwa jest orientacja wśród pojemników i rozróżnianie ich zawartości. Dalszą zaletą pojemników QX jest to, że są one dostępne w różnych wariantach podstawy, co sprawia, że mogą one przechowywać jednostki nawet do 70 kg na.

Projektanci SSI SCHAEFER położyli szczególny nacisk na jasną, przyjazną i nieskomplikowaną strukturę oraz wysoką funkcjonalność. Seria pojemników nadaje się także do magazynów automatycznych: wgłębienia do podnoszenia i prostoliniowy kształt elementów nośnych, jak narożniki i krawędź górna, sprawiają, że pojemnik QX ma wiele powierzchni umożliwiających chwytanie. Ponadto spełnia aktualne wymogi czystości w nowoczesnym systemie produkcji przemysłowej. Dowodem na to jest zaliczenie badania stopnia ochrony z uzyskaniem klasyfikacji IP44.
Więcej informacji na stronie:
http://www.ssi-schaefer.pl/magazynowanie/skrzynie-i-pojemniki.html

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018Zobacz więcej publikacji