NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wynajem przenośników UNIFLEX

Wynajem przenośników UNIFLEX
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
Rodzaj sprzętuPrzenośniki
Wynajem długoterminowyTAK
Wynajem krótkoterminowyTAK
FinansowanieOpłaty z dołu

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Przenośnik grawitacyjny UFG/ROS/0600/07.50, o szerokości 600 mm i długości 7,5 metra, z regulowana wysokością w przedziale od 730 mm do 1055 mm.

Na przenośniku można przemieszczać towary o ciężarze do 250 kg, w odniesieniu do ustawionej wysokości. Przenośnik posiada wytrzymałe koła skrętne samonastawne, które umożliwiają łatwe przemieszczanie przenośnika, a hamulce skutecznie blokują ustawienie.

Testowany w sortowniach kurierskich, firmach dystrybucyjnych i centrach dystrybucji kosmetyków. Elastyczny przenośnik rolkowy z własnym napędem, przez miesiąc był w użyciu w sortowni kurierskiej, stając się przedłużeniem istniejącego, stacjonarnego systemu rolkowego. Przenośnik łączył system rolkowy sortowni z bramami, do których podjeżdżały samochody dostawcze, pracował w godzinach od 15:00 do 21:00. Bardzo różnorodny asortyment przesyłek, duże gabarytowo ciężkie paczki oraz mniejsze i większe koperty, o niewielkim ciężarze. Cała ta masa różnorodnych przesyłek, jest w sortowni dzielona na obszary i transportowana w odpowiednie miejsca.

W firmie dystrybucyjnej testowany był przy rozładunku kontenerów z paczkami o różnych gabarytach i wadze, ustawiony jako łącznik ze stacjonarnym przenośnikiem rolkowym. Doskonale sprawdził się w tej roli, a jego elastyczność została w pełni wykorzystana - rozładunek zmuszał do rozciągania przenośnika wewnątrz kontenera. W centrum dystrybucji kosmetyków wykorzystywany był jako łącznik pomiędzy liniami przenośników transportujących paczki z towarami po kompletacji.

We wszystkich tych miejscach spełnił oczekiwania, wspierając operacje dystrybucyjne czy transportowe. To bardzo przydatne urządzenie, które po zakończeniu operacji może być złożone zajmując niewiele miejsca.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018Zobacz więcej publikacji