NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał windowy SSI LOGIMAT®- Automatyczne składowanie i komisjonowanie

LOGIMAT®_VBH
145_VBH_eci
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
Wysokość [mm]11000
Szerokość [mm]4380
Głębokość [mm]2765
Nośność półki [kg]900

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Firma SSI SCHÄFER opracowała regał windowy SSI LOGIMAT®, który znacznie zwiększa zarówno wydajność magazynu jak i procesów komisjonowania i magazynowania, i to przy minimalnych wymaganiach powierzchniowych.

Regały windowe znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie największy nacisk kładzie się na elastyczność procesów oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. W związku z tym SSI SCHÄFER oferuje regał windowy SSI LOGIMAT®, który w porównaniu do konwencjonalnych systemów statycznych potrzebuje jedynie 1/10 przestrzeni magazynowej. Automat funkcjonuje zgodnie z wygodna zasadą „towar do człowieka” i zmniejsza czas dostępu do artykułów nawet do 70%, zwiększając przy tym sześcio- a nawet dziesięciokrotnie szybkość komisjonowania poprzez automatyzację procesów.

Zasady funkcjonowania: regał windowy można porównać do sześciopoziomowej szafy z szufladami z dwoma rzędami półek – przednim i tylnym. Między dwoma rzędami znajduje się winda, która porusza się na całej wysokości systemu. Artykuły pobierane są z półek i dostarczane do okna zdawczego. Artykuły pojawiają się potem na centralnie zintegrowanym ekranie dotykowym. System zarządzania magazynem przenosi odpowiednie produkty bezpośrednio do windy, gdzie znajdują się odpowiednie półki, transportowane ostatecznie do okna zdawczego. Dzięki temu pracownik pobiera komisjonowane artykuły z ergonomicznej wysokości.

Regał windowy SSI LOGIMAT® można dodatkowo indywidualnie dostosować. Także sposób oraz możliwości montażu są w tym wypadku nieograniczone: możecie Państwo sami wybrać ilość poziomów lub możliwość podwoziomów w piwnicy itp.. Także przy wyborze systemu podziałek w przypadku SSI SCHÄFER nie ma prawie żadnych ograniczeń. W celu uzupełnienia i uzbrojenia półek standardowych w pełni zgodnie z Państwa wymaganiami, można korzystać z szerokiego zakresu programu pojemników z tworzywa sztucznego firmy SSI SCHÄFER.
Urządzenie może zostać dodatkowo dopasowane do każdych warunków powierzchniowych. W ten sposób system może zostać zamontowany jako pojedyncze urządzenie lub w razie potrzeby połączony z innymi urządzeniami, które są sterowane za pomocą centralnego systemu zarządzania magazynem. Każde okno zdawcze zaopatrzone jest w łatwy w obsłudze oraz funkcjonalny ekran dotykowy i może być obsługiwany autonomicznie.

Dlaczego regał windowy SSI LOGIMAT®?
LogiMat jest przyszłościowym i łatwym w obsłudze systemem. Dzięki ergonomicznym komponentom zalicza się do programu SSI SCHÄFER ergonomics@work. Liczne dodatkowe opcje umożliwiają wysoką elastyczność procesów magazynowania i możliwość rozbudowy. System sterowania regałem może być uzupełniony prostym oprogramowaniem Logisoft lub zintegrowany z innymi urządzeniami do magazynowania, dostarczania i komisjonowania akcesoriów. Jest to z całą pewnością udoskonalona technologia magazynowania i komisjonowania akcesoriów.

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji