NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowy Reach Truck UniCarriers RG-14L

Nowy Reach Truck UniCarriers RG-14L
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]1400
Wysokość podnoszenia [mm]7250
Szerokość korytarza roboczego [mm]2688
Wysokość [mm]2205
Szerokość [mm]1120
Długość [mm]2343
Promień skrętu [mm]1598

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

UniCarriers wprowadził zupełnie nowy konstrukcyjnie wózek podnośnikowy UniCarriers RG-14L. Wózki „Reach Truck” UniCarriers od zawsze znane są z niezawodności, ergonomii, wydajności oraz bezpieczeństwa. Przy współpracy z naszymi klientami udoskonalono wózki nawet w najtrudniejszych kwestiach. W rezultacie nowa seria RG UniCarriers zapewnia operatorowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo na rynku.

W nowym wózku UniCarriers RG-14L możliwa jest zmiana kierunku jazdy bez użycia rąk, optymalne umieszczenie wyświetlacza LCD, klawiatury i (opcjonalnie) podkładka notatnikowa powodują, że miejsce pracy jest wygodne co zwiększa wydajność operatora. Kabinę operatora można dostosować pod wieloma względami: ustawienia lewego i prawego podłokietnika, ustawienia fotela a nawet elektryczne sterowanie wysokości podłogi, aby dopasować kabinę do wymiarów każdego operatora.

UniCarriers RG-14L wyposażony w sterownik klasy AC TECH wyprodukowany przez UniCarriers umożliwia wydajne, solidne i opłacalne działanie wózka. Z tak zaawansowaną technologią otwiera się wiele możliwości. Automatyczne poziomowanie położenia wideł, wyśrodkowanie pozycji przesuwu bocznego, wskaźnik wagi ładunku, składowanie na podwójną głębokość to tylko niektóre z nieograniczonych możliwości serii RG, które poprawią rentowność Twojej pracy.

Unikalny System Asystujący Poziom lub Selekcjoner Poziomu umożliwiają operatorowi podnoszenia na wcześniej zaprogramowane wysokości poprzez naciśnięcie przycisku. Mniej czasu spędzonego na ustawianiu pozycji oznacza możliwość wykonania większej ilości cykli przeładunkowych. Popularne opcje jak obrót kierownicą 360 stopni i wsparcie kamery wideo są fabrycznie możliwe opcjonalnie w nowym UniCarriers RG-14L.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017Zobacz więcej publikacji