NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Reach Truck UniCarriers RG-12L

Reach Truck UniCarriers  RG-12L
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]1200
Wysokość podnoszenia [mm]6700
Szerokość korytarza roboczego [mm]2688
Wysokość [mm]2205
Szerokość [mm]1120
Długość [mm]2343
Promień skrętu [mm]1598

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

UniCarriers RG-12L to zupełnie nowa konstrukcyjnie seria wózków podnośnikowych. Wózki podnośnikowe „Reach Truck” UniCarriers od zawsze znane są z niezawodności, ergonomii, wydajności oraz bezpieczeństwa. Przy współpracy z naszymi klientami udoskonaliliśmy wózki nawet w najtrudniejszych kwestiach. W rezultacie nowa seria RG UniCarriers zapewnia operatorowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo na rynku. Na przykład zmiana kierunku jazdy bez użycia rąk, optymalne umieszczenie wyświetlacza LCD, klawiatury i (opcjonalnie) podkładka notatnikowa powodują, że miejsce pracy jest wygodne co zwiększa wydajność operatora.

Sterownik klasy AC TECH wyprodukowany przez UniCarriers  umożliwia wydajne, solidne i opłacalne działanie wózka. Z tak zaawansowaną technologią otwiera się wiele możliwości. Automatyczne poziomowanie położenia wideł, wyśrodkowanie pozycji przesuwu bocznego, wskaźnik wagi ładunku, składowanie na podwójną głębokość to tylko niektóre z nieograniczonych możliwości wózka UniCarriers  RG-12L, które poprawią rentowność Twojej pracy.

Unikalny System Asystujący Poziom lub Selekcjoner Poziomu w UniCarriers RG-12L, umożliwiają operatorowi podnoszenia na wcześniej zaprogramowane wysokości poprzez naciśnięcie przycisku. Mniej czasu spędzonego na ustawianiu pozycji oznacza możliwość wykonania większej ilości cykli przeładunkowych. Popularne opcje jak obrót kierownicą 360 stopni i wsparcie kamery wideo są fabrycznie możliwe.

Wózek UniCarriers RG-12L charakteryzuje się dużą prędkością jazdy do 14.5 km/h oraz prędkością podnoszenia do 700 mm/s. Również manewrowość wózków w małych korytarzach roboczych jest jedną z najlepszych. Długi cykl życia produktów seria RG zawdzięcza przeglądom co 1000 godzin, wytrzymałemu olejowi hydraulicznemu z 6% redukcją zużycia energii oraz kołem napędowym HSHL® ze zmniejszonym zużyciem. To wszystko owocuje dłuższym czasem gotowości do pracy i mniejszymi przestojami z powodu konserwacji. Baterie mogą być bardzo szybko wymieniane.
Są trzy systemy szybkiej wymiany baterii do wyboru:

  • wysuwana bateria
  • boczna wymiana baterii
  • elektryczna boczna wymiana baterii, umożliwiająca wymianę przez naciśnięcie przycisku

Modele RG-12L o ładowności 1,2 tony, oferuje dla lekkich zastosowań wąską ramę podwozia i bardzo krótki promień skrętu. Są to wózki z dużą wydajnością pracy, prędkością podnoszenia dla średnich i ciężkich zastosowań, które gwarantują podnoszenia ładunku bez spadku udźwigu przy niemal 9 metrach.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018Zobacz więcej publikacji