NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster

Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
Regał Dexion IPN – Industrial Paternoster
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Wysokość [mm]14890
Szerokość [mm]2850
Głębokość [mm]420

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Zasada pracy regału Dexion IPN (Industrial Paternoster) polega na obracaniu się półek ze składowanym towarem wewnątrz urządzenia, wokół jego poziomej osi. Operator poprzez pulpit sterowniczy wywołuje żądaną półkę, która następnie dostarczana jest bezpośrednio do pulpitu odbiorczego. W systemie tym wszystkie półki mają jednakowe wymiary zewnętrzne, ale mogą się różnić innym podziałem ich powierzchni z zastosowaniem dostępnych podziałek.

Składowanie towarów w regale IPN odbywa sie na zasadzie przypisania ich położenia do danej półki, a następnie przywołaniu tejże półki do stanowiska operatora poprzez pulpit komunikacyjny. Dzięki zamkniętej konstrukcji, regał ten doskonale nadaje się do składowania materiałów niebezpiecznych, poufnych czy szczególnie cennych.

Doskonała ergonomia pracy dzięki eliminacji konieczności przemieszczania się operatora. Regał posiada zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem osób trzecich, wykorzystując nowoczesne systemy. Bieżąca kontrola stanów magazynowych, pozwala skutecznie planować wydanie i stan zapasów. Regał IPN wyposażony jest w zestaw akcesoriów ułatwiających lokalizację i pobieranie towarów. Jego konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo towaru i personelu.

Możliwość połączenia z systemem komputerowym poprzez przejrzysty interface komunikacyjny, umożliwia tworzenie systemu kontrolującego stany magazynowe poszczególnych regałów i sprawne nimi zarządzanie. Regały IPN doskonałe wykorzystują dostępną pojemność magazynu, minimalizują ilość personelu oraz redukują popełnianie pomyłek o co najmniej 70%. Widoczne jest również skrócenie czasu pobierania towaru do ok. 15 sekund na 1 pobranie.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji