NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Modula WMS

Modula WMS
Modula WMS
Modula WMS
Modula WMS
MODULA
DostawcaSystem Poland Sp.z o.o. Buisness Line Modula
MarkaMODULA
WłasnyTak
LicencyjnyNie
AutonomicznyTak
Część systemu ERPNie

Kontakt w sprawie oferty

System Poland Sp.z o.o. Buisness Line Modula
Zawadzka 36A
97-200 Tomaszów Mazowiecki
+48 44 724 45 38
+48 44 724 45 39
www.modula.eu
poland@modula.eu

System zarządzania magazynem Modula WMS jest pakietem oprogramowania idealnie sprawdzającym się w przypadku regałów automatycznych jak również tradycyjnych rozwiązań magazynowych (regały półkowe obsługiwane manualnie). Oprogramowanie Modula WMS może stanowić doskonałe uzupełnienie regałów windowych Modula albo funkcjonować jako całkowicie niezależne narzędzie do zarządzania magazynem. Modula WMS pozwala na zarządzanie w czasie rzeczywistym za pomocą interfejsu do komunikacji z systemem komputerowym.

Wszystko co jest potrzebne to komputer działający jako serwer oraz określona ilością stref magazynowych lub innymi wymaganiami ilość stanowisk PC. Modula WMS instaluje ekspresową wersję SQL Server, która jest bezpłatna i nie wymaga żadnych licencji. Jeśli użytkownik preferuje bardziej skomplikowane rozwiązania bazodanowe, może również zakupić odpłatną licencję zgodną z wymaganiami. W każdym przypadku, baza danych SQL Server musi być zarezerwowana wyłącznie dla oprogramowania Modula WMS.

KONTROLA I WYDAJNOŚĆ
Wykorzystanie danych w celu maksymalnego podniesienia ogólnej wydajności
• Automatyzacja powtarzających się zadań i procedur
• Efektywne planowanie przesunięć materiałowych
• Zmniejszenie błędów pobrań i uzupełnień.
• Znaczne zmniejszenie ilości dokumentów

OPTYMALIZACJA
Oprogramowanie stale wyszukuje optymalne lokalizacje, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń oraz zmniejszyć stany magazynowe

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Procedury operacyjne zostały efektywnie zaprojektowane, tak aby praca z oprogramowaniem była intuicyjna i łatwa, nawet dla użytkowników o niskich kwalifikacjach.

INTEGRACJA Z SYSTEMEM ZEWNĘTRZNYM
Oprogramowanie Modula WMS może być w prosty sposób zintegrowane z systemami ERP (SAP, Oracle, Microsoft i inne), MRP i innymi aplikacjami wykorzystywanymi powszechnie w przedsiębiorstwach, zapewniając przy tym dokładną i ciągłą wymianę danych.

WZROST WYDAJNOŚCI
W celu optymalizacji zarządzania zamówieniami, oprogramowanie pozwala na przyspieszenie realizacji zleceń kompletacji jak również uzupełniania, przy zachowaniu zawsze pełnej identyfikowalności.

MOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJI
Modula WMS może być dostosowana do standardów systemu informatycznego działającego w przedsiębiorstwie, ogranicza tym samym wprowadzanie zmian w istniejących procedurach i ustawieniach.

MODULA jest czołowym dostawcą regałów automatycznych na świecie. Jej produkty projektowane są tak aby zminimalizować powierzchnię magazynową i czas obsługi oraz zwiększyć wydajność. Firma posiada rozwiązania pomagające zoptymalizować każdą powierzchnię magazynową.

Historia firmy jest ściśle związana z jej produktem: pierwszym regałem windowym zaprojektowanym w 1987 roku. Olbrzymi sukces, który osiągnął dzięki umożliwieniu odzyskania nawet do 90% powierzchni, pozwolił firmie w pierwszej kolejności konkurować na włoskim a później międzynarodowym rynku automatycznych systemów magazynowych.

Od momentu wdrożenia pierwszych regałów Modula, gama jej produktów stale się powiększa i są one ciągle udoskonalane aby sprostać zmieniającym się wymaganiom Klientów.

Regał windowy Modula Lift został wprowadzony do produkcji w 2010 roku i reprezentuje najbardziej nowoczesne rozwiązanie oferowane na rynku, dostępne w wielu róźnych wymiarach i ładownościach półki.

W roku 2011 Dział Badań i Rozwoju firmy opracował regał automatyczny Sintes1. Modula Sintes1 jest urządzeniem zaprojektowanym do składowania drobnych artykułów i wymaga niewielkiej ilości miejsca do instalacji.

Modula Lift może być również zbudowany w wersji o zwiększonej ładowności zwanej OneTon, pracującej z obciążeniami do 990 kg na półkę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji