NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Od Opola do… Opola, czyli Raben w nowej siedzibie oddziału

Raben
28 czerwca 2018
Od Opola do… Opola, czyli Raben w nowej siedzibie oddziału
_MK_9637
22 czerwca 2018 miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału Raben Logistics Polska w Opolu. W  uroczystości wzięli udział między innymi Prezydent Opola Pan Arkadiusz Wiśniewski oraz jego Zastępca Maciej Wujec. Na ziemi opolskiej oddział działa od lat, a w tym roku dojrzał do decyzji o zmianie lokalizacji i przenosiny do nowoczesnego kompleksu magazynowego.

Firma nieustannie się rozwija, inwestuje w innowacyjne rozwiązania, jak również w hale magazynowe, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Dlatego właśnie, zdecydowano o przenosinach do nowo wybudowanych hal CTP.
Zastosowane tu technologie, takie jak monitoring video oraz zintegrowane systemy IT, gwarantują bezpieczny i niezawodny przeładunek i transport towarów. Nowoczesne systemy zarządzania transportem oraz magazynem umożliwiają przejrzystość całego procesu. Doświadczeni i zaangażowani pracownicy stanowią niepodważalny atut nowego magazynu Raben Logistics Polska.

- Nasz oddział może nie należy do największych placówek spółki, jednak pracują tu ludzie, którzy codziennie udowadniają, że nie liczy się wielkość oddziału, ale motywacja i zaangażowanie ludzi go tworzących, dzięki którym możemy oferować naszym klientom wysoki poziom obsługi w przyjaznej atmosferze. – komentuje Bożena Górecka, Kierownik Oddziału w Opolu.

Opinię tą potwierdzają sami klienci, licznie przybyli na otwarcie oddziału, którzy po oficjalnej części i symbolicznym przecięciu wstęgi, uczestniczyli we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia wraz z przedstawicielami oddziału, regionu i centrali spółki Raben Logistics Polska.
Oddział Raben w Opolu
Oddział Raben w Opolu
Zainteresowanych parametrami technicznymi informujemy, że nowa lokalizacja zatrudnia 35 osób i oferuje klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 3000 m2 wyposażonego w 20 ramp załadunkowych.

Raben
Foto: Raben

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji