NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowa „budżetowa” marka sprawdzonego dostawcy

Zeppelin Polska
27 grudnia 2017
Nowa „budżetowa” marka sprawdzonego dostawcy
20171227_Utilev Driver
NACCO Materials Handling Group prezentuje nową rodzinę wózków widłowych UTILEV®, która stanowi atrakcyjną opcję dla użytkowników z wielu branż, wymagających sprzętu do obsługi materiałów o niezbyt zaawansowanej funkcjonalności ani dodatkowych akcesoriów.
 
Ta nowa rodzina  wózków widłowych z przeciwwagą, jest dostępna z szeregiem wydajnych, cichych, czysto pracujących silników. Nieskomplikowane podejście do obsługi materiałów, zapewnia niedrogie, niezawodne i ekonomiczne rozwiązania w aplikacjach, w których sprzęt do transport materiałów jest wymagany do pracy o lekkim i średnim natężeniu. Gama obejmuje wózki widłowe od 1,5 do 3,5 tony i jest dostępna w sześciu różnych pojemnościach, zarówno z silnikiem diesla, LPG lub dwupaliwowym.
 
Tym, co odróżnia produkty UTILEV od podobnych ofert dostępnych obecnie na rynku, jest to, że te wózki te, są wspierane przez sieć specjalnie wybranych, doświadczonych, niezależnych dystrybutorów, którzy oferują szeroki zakres usług serwisowych swoim klientom.
 
Produkty UTILEV będą teraz dostępne od Zeppelin Polska Sp. Z o.o., a dystrybutor został wybrany przez NACCO Materials Handling Group w celu dystrybucji wózków widłowych w Polsce. Firma Zeppelin Polska została wybrana dzięki jakości świadczonych usług i możliwości serwisowych, a także dlatego, że firma konsekwentnie wykazywała się znajomością wymagań szerokiej gamy aplikacji do transportu materiałów.
 
Dzięki głębokiemu docenieniu różnych potrzeb klienta Zeppelin Polska, jest w stanie zapewnić spokój ducha, zapewniając szybkie wsparcie doradcze, gdy jest to wymagane, szybką reakcję na wymagania konserwacyjne i pełną dostępność części, to wszystkie klucze do prostego prowadzenia operacji przeładunkowych wózkami widłowymi Utilev, w ramach każdego budżetu.
 
20171227_Utilev Rear Lights
20171227_Utilev Rear Lights
Oferując rozwiązanie, które będzie niezawodnie spełniać cele produktywności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów operacyjnych, seria wózków widłowych UTILEV została zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze i konserwacji, zapewniając "Użyteczność, której można zaufać".
 
Proste w użyciu
Ergonomicznie zaprojektowany przedział operatora z dobrze znanym układem samochodowym oznacza, że operator będzie mógł wygodnie pracować unikając zmęczenia podczas operowania ładunkami. Szereg standardowych i opcjonalnych elementów wyposażenia pozwala zapewnić, że wózek będzie skonfigurowany do potrzeb jego zastosowania.
 
20171227_Utilev Seat
20171227_Utilev Seat
Łatwe w utrzymaniu
Dzięki prostocie elementów i specyfikacji, serwisowanie może być przeprowadzane szybko i łatwo, nawet przy braku dostępu do komputerów, laptopów lub narzędzi diagnostycznych.
 
Niedrogie w posiadaniu
Użycie sprawdzonych, wysokiej jakości, solidnych elementów, wydajna filtracja i doskonałe chłodzenie dają w efekcie niezawodną prace i niewielkie nakłady.
 
20171227_Utilev Transmission
20171227_Utilev Transmission
Idealne do pracy: w małych magazynach, przemyśle elektronicznym, przemyśle tekstylnym, produkcji żywności, ale również centrach ogrodniczych, składach budowlanych, małych centrach logistycznych
 
Zeppelin Polska
Foto: Zeppelin Polska

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji