Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie

31 marca 2019
Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie
Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie_logo

W centrum Polski na skrzyżowaniu logistycznych korytarzy tranzytowych, miejscu o najlepszej lokalizacji dla powierzchni magazynowej logistycznych centrów dystrybucji, odbędzie się KONGRES BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE. W Hotelu KASOR - nowym centrum hotelowo konferencyjnym, zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i organizacyjne poprawiające jakość i bezpieczeństwo pracy w magazynie. Przedstawimy ważne dla bezpieczeństwa pracy zagadnienia.

Projekt edukacyjno-szkoleniowy mający na celu poprawę bezpieczeństwa pracy w obszarach gospodarki magazynowej, logistyki wewnętrznej i dystrybucji, poprzez promowanie zasad oraz innowacji organizacyjnych i technicznych, czyniąc te obszary bezpiecznym miejscem pracy.

Na I KONGRESIE BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE przedstawimy osiągnięcia nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów. Do dyskusji zaprosimy praktyków i teoretyków bezpiecznej pracy w magazynie, wykorzystane zostanie doświadczenie członków Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, oraz instytucji zajmujących się problematyką bezpieczeństwa, w obszarach ich działalności, którzy przedstawią sprawdzone rozwiązania, poprawiające bezpieczeństwo pracy w magazynie.

Cyfrowe technologie w magazynowaniu i logistyce, to nie trendy, to rzeczywistość kształtująca nowe wymiary bezpieczeństwa, to jakościowo inny poziom kultury bezpieczeństwa


I Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie to przewidziana na dwa dni impreza, mająca cztery bloki tematyczne na których prezentowana będzie problematyka związana z bezpieczeństwem pracy w magazynie. Eksperci instytucjonalni i praktycy omawiać będą przepisy i normy obowiązujące w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej. Prelegenci w sposób nieszablonowy przedstawią najbardziej istotne, najczęściej występujące problemy związane z bezpieczeństwem pracy w magazynie, a także pokażą narzędzia pozwalające na minimalizację ryzyka. I Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie to pierwsze spotkanie specjalistów PRSES przeszkolonych przez Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, na którym podzielą się doświadczeniem ze swojej pracy. Przedstawimy narzędzia wspomagające pracę PRSES, pozwalające na precyzyjne efektywne oceny zdarzeń w magazynie.

 

Pliki do pobrania:

  • I Kongres Bezpiecznej Pracyw Magazynie
    Celem I Kongresu Bezpiecznej Pracy w Magazynie jest promocja dobrych praktyk, które wspierane przez innowacyjne rozwiązania mają wpływ na bezpieczeństwo pracy oraz podnoszenie świadomości, wszystkich grup pracowniczych, zaangażowanych w procesy pracy gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji