NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

PROMAG_S_A_
Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania,...

Karolina Tokarz - Liderem Pracy Organicznej

PROMAG
28 maja 2019
Karolina Tokarz - Liderem Pracy Organicznej
Fot. PROMAG
Wręczenie dyplomu i statuetki przez dr Mariana Króla i prof dr hab inż Tomasza Łodygowskiego
Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego wręczyło już po raz kolejny nagrody dla osób krzewiących ideę pracy organicznej. W tym roku Godność Lidera Pracy Organicznej przyznana została Pani Karolinie Tokarz – Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelnej PROMAG S.A., która obok tego zaszczytnego tytułu uhonorowana została także statuetką Honorowego Hipolita, symbolizującą nawiązanie do XIX-wiecznego prekursora nowoczesnej gospodarki i kształtowania nowoczesnego społeczeństwa – Hipolita Cegielskiego.  Statuetką tą, przyznawaną od 2001 roku, uhonorowanych zostało dotąd wielu wybitnych Polaków, którzy udowadniają jak wiele można osiągnąć dzięki pracy organicznej. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w dniu 15.05.2019 w Auli Lubrańskiego UAM.
 
Jak powiedziała nam Pani Karolina Tokarz – „Idea Hipolita Cegielskiego jest nadal żywa wśród Wielkopolan. Dla mnie oznacza ona wszechstronną działalność na rzecz społeczeństwa, a w tym podejmowanie wyzwań nowej epoki cywilizacyjnej i kulturowej, zmierzającej do stworzenia silnej, innowacyjnej i opartej na wiedzy polskiej gospodarki. Czuję się zaszczycona otrzymując to odznaczenie i dołączając do znamienitego grona wyróżnionych.
 
Statuetka Honorowego Hipolita
Statuetka Honorowego Hipolita
Przez wiele lat jako Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, a obecnie jako Prezes Zarządu PROMAG S.A., Pani Karolina Tokarz wciela w życie idee zapoczątkowane przez Hipolita Cegielskiego. Za sprawą jej sprecyzowanej wizji oraz odważnych decyzji, firma PROMAG S.A. poszerzyła swoje portfolio produktowe, rozwijając kompetencje w obszarze automatycznych, systemowych rozwiązań  intralogistycznych, rozwijając ofertę pod marką własną i rozbudowując własne zaplecze produkcyjno-magazynowe.
 
Dziś PROMAG S.A. to firma nowoczesna, stabilna, oparta na wiedzy technicznej i doświadczeniu blisko 450 wykwalifikowanych pracowników, pracujących w centrali w Poznaniu oraz w 10 Oddziałach w całej Polsce. W nowoczesnym biurowcu w siedzibie firmy mieści się CENTRUM TECHNIKI MAGAZYNOWEJ, którego celem jest rozwój polskiej myśli intralogistycznej oraz edukacja firm w kierunku wdrażania rozwiązań rewolucji 4.0.  W Koninku pod Poznaniem znajduje się centrum logistyczne firmy o powierzchni ponad 24 tys. m2 , a w Bolechowie zlokalizowany jest, zautomatyzowany w ostatnim czasie, zakład produkcyjny. Systematyczny rozwój spółki przez ostatnie dekady może być przykładem na to, że na sukces firmy składa się jasna wizja menedżera i ciężka praca całego zespołu.
 
PROMAG

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019Zobacz więcej publikacji