NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Jungheinrich na targach CeMAT 2011

28 kwietnia 2011
Jungheinrich  na targach CeMAT 2011
Jungheinrich na targach CeMAT 2011

CeMAT to wiodące na świecie targi przepływu materiałów i logistyki wewnętrznej, a tym samym najważniejsza wystawa dla Jungheinrich AG. Spodziewamy się, że CeMAT 2011 przyniesie najwyższej klasy kontakty z klientami oraz umocni naszą markę i pozycję na rynku.

Jungheinrich na targach CeMAT 2011, kładzie nacisk na wewnętrzny przepływ materiałów. W dniach od 02 do 06 maja 2011 roku, przedstawimy zwiedzającym targi profesjonalistom innowacyjne rozwiązania występujące w całym łańcuchu procesu logistycznego, łącznie z procesem za i rozładunku ciężarówek. W Hanowerze, pokażemy na przykład, nowy magazyn z systemem nawigacji wysokość podnoszenia. Rozwiązanie to w przyszłości pozwoli projektować procesy składowania z wykorzystaniem wąskich korytarzy roboczych, jeszcze bardziej wydajne i bezpieczniejsze. System nawigacji w wąskich korytarzach, już od dwóch lat bardzo dobrze sprawdza się w praktyce, generując do 25 procent wyższą wydajność.

Jungheinrich zaprezentuje odwiedzającym targi CeMAT, system zarządzania flotą wózków widłowych. Program o nazwie "ISM Online” pozwala na zarządzanie flota wózków widłowych, niezależnie od ich wielkości i złożoności, program analizuje i optymalizuje ich pracę. Firma Jungheinrich opracowała narzędzie, które daje użytkownikom możliwość zwiększenia przejrzystości i bezpieczeństwa w magazynie, umożliwia skuteczniejszą kontrolę urządzeń w wielu lokalizacjach.

Na targach CeMAT przedstawimy nowe kompletne linie wózków widłowych. Należą do nich magazynowe wózki widłowe z wysuwanym masztem, magazynowe wózki ręcznego prowadzenia oraz wózki DFG / TFG serii 5s (ładowność do 5000 kg), wózki na olej napędowy i LPG z napędem hydrostatycznym. Ten ostatni model, „hydrostat z napędem spalinowym, wprowadzony na rynek w 2008 r. znacznie umocnił pozycje firmy Jungheinrich w tej dziedzinie.

Oczywiście odwiedzający targi będą mogli zobaczyć więcej innowacji - ale poczekajmy do otwarcia targów, a do tego czasu niech to pozostanie w tajemnicy.

Markus Piazza
Dyrektor ds. Komunikacji i PR Jungheinrich AG

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji