I Kongres Bezpieczeństwa Pracy w Magazynie

I Kongres Bezpieczeństwa Pracy w Magazynie
I Kongres Bezpieczeństwa Pracy w Magazynie

I KONGRES BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE będzie okazją do przedstawiena osiągnięć nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów. Do dyskusji zaprosimy praktyków i teoretyków bezpiecznej pracy w magazynie, wykorzystane zostanie doświadczenie członków Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, oraz instytucji zajmujących się problematyką bezpieczeństwa, w obszarach ich działalności, którzy przedstawią sprawdzone rozwiązania, poprawiające bezpieczeństwo pracy w magazynie.

Celem I Kongresu Bezpiecznej Pracy w Magazynie jest promocja dobrych praktyk, które wspierane przez innowacyjne rozwiązania mają wpływ na bezpieczeństwo pracy oraz podnoszenie świadomości, wszystkich grup pracowniczych, zaangażowanych w procesy pracy gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

I Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie to przewidziana na dwa dni impreza, mająca cztery bloki tematyczne na których prezentowana będzie problematyka związana z bezpieczeństwem pracy w magazynie.

KonferencjaBM4PRSES
cena netto811.38 PLN
cena brutto998.00 PLN
Opłata kongresowa
I Kongres Bezpiecznej Pracy w Magazynie, spotkanie poświęcone aktywizacji środowiska pracowników magazynowych. Pierwsze spotkanie specjalistów PRSES, świadomych animatorów kultury bezpieczeństwa pracy, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemów składowania. W ramach opłaty zapewniamy: pełen dostęp do materiałów kongresowych, nocleg i pełne wyżywienie w czasie dwóch dni kongresu, piknik i szereg atrakcji z tym związanych, szkolenie z pierwszej pomocy w magazynie, podstawowe narzędzia do przeglądów regałów magazynowych dla specjalisty PRSES.
cena netto1890.00 PLN
cena brutto2324.70 PLN

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji