NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Firma Dancop dołączyła do grona wystawców IntraMag Poland

Agata Karpińska-Erbetowska
13 lutego 2020
Firma Dancop dołączyła do grona wystawców IntraMag Poland
Fot. Dancop
Firma Dancop dołączyła do grona wystawców IntraMag Poland
O działalności, wizji i przyszłości firmy opowiada pan Jan Glasemann - kierownik sprzedaży w firmie Dancop, która weźmie udział w targach IntraMag Poland.

Firma ma długą historię działalności, proszę powiedzieć coś więcej o sukcesach firmy.
Sukces rozpoczął się w 1975 roku, kiedy Dancop stał się pierwszym producentem produkującym lustra bezpieczeństwa wykonane z tworzywa sztucznego. Dalsza gama rozwinęła się w trakcie rozwoju rynku i zakończyła się własną marką d-flexx, która obecnie dominuje w centrum rozwoju. Podstawą sukcesu jest doświadczenie rynkowe i koncentracja planowania, rozwoju i produkcji w jednym miejscu. Ponad cztery dekady produkcji własnej otwierają wiele możliwości, które mają pozytywny wpływ na jakość.

Dancop jest międzynarodową firmą z szeroką gamą działań, które rynki są szczególnie zainteresowane gamą produktów firmy?
W naszej szerokiej gamie produktów nie można na to odpowiedzieć w sposób ogólny. Najważniejszą gamą produktów jest własna marka d-flexx, którą produkujemy w naszej fabryce w Danii. Istnieje tu wysoki popyt globalny, ponieważ globalizacja zmieniła przepływ towarów. Oczywiście, jako niemiecka firma, patrzymy przede wszystkim na niemiecki rynek bazowy i Europę, a w ostatnich latach polski rynek miał bardzo dobry rozwój, zwłaszcza w dziedzinie logistyki.

Czym wyróżniają się produkty z linii d-flex i do czego są wykorzystywane?
Marka d-flexx oznacza elastyczną ochronę przed uderzeniami wykonaną ze specjalnego tworzywa sztucznego, który powraca do pierwotnego stanu po zderzeniu z wózkiem widłowym. Produkty d-flexx są testowane przez TÜV i są stosowane we wszystkich dziedzinach przemysłu i logistyki. Ze względu na zalety produktu koszty eksploatacji są ogromnie zmniejszone, a maszyny, pojazdy i inwestycje są chronione w sposób zrównoważony.

Podczas targów IntraMag Polska chcą Państwo promować nowe produkty: Julia i Mike. Proszę powiedzieć, do czego mogą być używane?
Oba nowe produkty pochodzą z serii d-flexx i podkreślają pozytywny rozwój marki. Juliet to drzwi jako przedłużenie modułowych systemów d-flexx "Delta" i "Echo" . Bramkę Juliet wyróżnia wysoka jakość zawiasów hydraulicznych, które są przez długi i bezproblemowy czas użytkowane. Za pomocą bramek, użytkownik może realizować przejścia i przejazdy do 4 m szerokości w ciągu komunikacyjnym.
barierki
Fot. Dancop
barierki
Bariera Mike może być uważana za wszechstronny talent i znajduje swoje miejsce w różnych dziedzinach. Mike może być stosowany jako zabezpieczenie przyziemne dla modułowych barier d-flexx oraz w samodzielnej zabudowie jako zabezpieczenie dla systemów regałów  jak i ochrony ścian.

Jakie firma Dancop ma plany na dalszy rozwój?
Pole pomysłów jest zawsze dobrze wypełnione i ze względu na pozytywny rozwój w branży przemysłowej stale dodawane są nowe wymagania i rozwój,  którymi się chętnie zajmujemy. Więc to pozostaje ekscytujące i zawsze zaleca się, aby mieć oczy otwarte na wysokiej jakości produkty z firmy Dancop w Polsce i wszędzie!

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji