AKTUALNOŚCI

bekuplast S.A.

Opis działalności

Pojemniki firmy bekuplast doskonale sprawdzają się w magazynach obsługiwanych przez automaty i przenośniki, a ponieważ są łatwe w czyszczeniu, spełniają nawet wyśrubowane oczekiwania użytkowników dotyczące zachowania higieny i ograniczenia strat przechowywanych produktów. W efekcie nie tylko usprawniają spedycję towarów i logistykę handlu i produkcji, ale dodatkowo zapewniają oszczędności w budżetach stosujących je przedsiębiorstw.

Kontakt

bekuplast S.A.
Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
(32) 224 35 20
(32) 224 16 13
www.bekuplast.pl
info@bekuplast.pl

Pojemniki bekuplast usprawniają logistykę magazynową

Pojemniki z tworzyw sztucznych są idealne dla każdego biznesu, który wymaga przechowywania i transportu produktów na dużą skalę. Powszechnie wykorzystywane są przez firmy, które pracują w branżach 

  • spożywczej, 
  • elektronicznej, 
  • automotive,
  • e-commerce. 

Własne rozwiązania w tym zakresie oferuje bekuplast.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą pojemników, tac oraz palet. Dzięki naszemu doświadczeniu, know-how oraz zastosowaniu najnowszych technologii należymy obecnie wraz z naszymi uniwersalnymi pojemnikami oraz europaletami do liderów rynku europejskiego.

Dokładnie znamy wymagania różnych branż, dlatego jesteśmy ekspertami w opracowaniu specjalnych rozwiązań. Wyrobiliśmy sobie markę jako dostawca produktów do intralogistyki dzięki naszym innowacyjnym pojemnikom przeznaczonym do zautomatyzowanych magazynów drobnych elementów. Niezależnie od tego czy chodzi o standardowy produkt, czy rozwiązanie projektowe; jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakresie pojemników magazynowych, transportowych oraz palet z tworzyw sztucznych.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji