NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Biznes w czasie pandemii. Wywiady z prezesami: Deloitte oraz Grupy Veolia

FOB
1 maja 2020
Biznes w czasie pandemii. Wywiady z prezesami: Deloitte oraz Grupy Veolia
Wywiady-BiznesReagujeOdpowiedzialnie
Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentowało kolejne rozmowy z czołowymi menedżerami zarządzającymi firmami dla których kluczowe są wartości odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Opowiadają o wyzwaniach oraz zmianach, jakie zaszły wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Najnowsza odsłona to wywiady z przedstawicielami firm: Deloitte oraz Grupy Veolia.
 
To już trzecia część cyklu rozmów  w ramach akcji #BiznesReagujeOdpowiedzialnie, zainicjowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Rozmowy nakreślają kontekst zmian i wyzwań, przed jakimi staje biznes w czasie pandemii. 
 
- Firmy, których reprezentanci wypowiadają się w cyklu wywiadów, na co dzień zaangażowane są w działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Stąd ich inicjatywy mogą być dobrą inspiracją dla innych organizacji. Cenne są  nie tylko ich doświadczenia w przezwyciężaniu wyzwań związanych z nową sytuacją, ale także refleksja na temat tego, co można ocenić, jako pozytywny efekt trudnych doświadczeń - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 
 
Deloitte
Kluczowy temat rozmowy z Tomaszem Konikiem, wiceprezesem Zarządu Deloitte w Polsce stanowi obszar miejsca pracy, w tym oczywiście skuteczne przeniesienie do modelu pracy zdalnej. Podjęte zostało również zagadnienie zaangażowania społecznego firmy związanego ze współpracą z Warsaw Genomics.
 
Grupa Veolia 
Grupa Veolia musiała zmierzyć się z wyzwaniem wdrożenia planów ciągłości działania, w szczególności pamiętając o niezwykle ważnych w tym czasie odbiorcach ich usług, czyli szpitalach i innych punktach pomocy. Między innymi te kwestie porusza prezes Grupy Veolia w Polsce, Frédéric Faroche.
 
Akcja #BiznesReagujeOdpowiedzialnie jest realizowana w mediach Forum Odpowiedzialnego Biznesu: na portalu odpowiedzialnybiznes.pl oraz kontach organizacji w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, LinkedIn. Wcześniejsze wywiady z prezeskami i prezesami firm (ABC-Czepczyński, Grupa LOTOS, LPP, PGNIG, Sanofi Polska, Siemens Polska) dostępne są na stronie:

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji