NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

8. Targi CSR w nowej lokalizacji

FOB
17 lipca 2019
8. Targi CSR w nowej lokalizacji
Fot. FOB
8. Targi CSR w nowej lokalizacji
Po raz pierwszy największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Będzie to już 8. edycja Targów CSR, zaplanowanych na wiosnę 2020 roku. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
 
Targi CSR odbywają się co dwa lata i stanowią miejsce spotkania dla biznesu i jego otoczenia: konsumentów, pracowników, społeczności lokalnych, organizacji społecznych, przedstawicieli środowiska akademickiego, studentów, a także administracji publicznej i samorządowej. To największe w Polsce wydarzenie o odpowiedzialnym biznesie i zrównoważonym rozwoju. Ósma edycja odbędzie się w nowej lokalizacji w Warszawskim Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) 16 kwietnia 2020 roku. Na spotkanie obowiązuje WSTĘP WOLNY. 
 
- Obserwujemy rosnące zainteresowanie Targami CSR. Firmy i organizacje działające w obszarze społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju chcą prezentować swoje dobre praktyki, w tym produkty i usługi. Formuła naszego wydarzenia stwarza do tego odpowiednie warunki, gdyż gromadzi szerokie grono odbiorców działań społecznych i środowiskowych. Dzięki nowej lokalizacji zyskujemy większe możliwości współpracy, prezentacji, promocji i komunikacji. Już dziś zapraszamy serdecznie 16 kwietnia do Warszawskiego Centrum EXPO XXI - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
 
8. Targi CSR
Główną część wydarzenia stanowi przestrzeń wystawowa, w której firmy, organizacje, uczelnie, miasta, instytucje prezentują swoją działalność z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 80 wystawców z całej Polski. Szeroka różnorodność działań i możliwości współpracy przyciągnęła około 2500 zwiedzających. 
Zobacz wideo podsumowujące 7. Targi CSR >> https://www.youtube.com/watch?v=oQ2cegZKBSY
 
Targom CSR jak co edycję towarzyszy część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W 2020 roku część konferencyjna zostanie poświęcona środowisku naturalnemu. 
 
Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. 
 
Więcej informacji o wydarzeniu:
 
Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450/
Hashtag wydarzenia: #TargiCSR
 
Menedżerka projektu:
Marta Górska, mobile: 661 295 001, e-mail: marta.gorska@fob.org.pl
 
Kontakt dla mediów:
Agnieszka Siarkiewicz, mobile: 669 510 483, e-mail: agnieszka.siarkiewicz@fob.org.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji