NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

25% taniej z PEKAESem do Krajów Bałtyckich

28 listopada 2012
25% taniej z PEKAESem do Krajów Bałtyckich
25% taniej z PEKAESem do Krajów Bałtyckich

Do końca lutego największa polska firma z branży TSL oferuje promocyjne warunki
w przewozach do czterech wybranych Krajów Bałtyckich. Oferta obejmuje przewóz przesyłek drobnicowych na kierunkach Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia. Promocja zaadresowana jest do nowych Klientów.


Rabaty do 25 proc., na taką promocję mogą liczyć nowi Klienci PEKAES którzy zadecydują się skorzystać z oferty drobnicy międzynarodowej realizowanej do/z Litwy, Łotwy, Estonii i Finlandii. Jesienna promocja przesyłek drobnicowych do Krajów Bałtyckich jest uzupełnieniem trwającej już promocji w kierunku Niemiec, Norwegii i Szwecji.

- Jesienna promocja PEKAES jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie Klientów kierunkami bałtyckimi. Od pewnego czasu obserwujemy duże ożywienie w wymianie handlowej z sąsiadami z regonu Morza Bałtyckiego. Nasza promocja to szereg korzyści dla firm, którym zależy na szybkim i bezpiecznym przepływie towarów – podkreśla Piotr Kowalik, Dyrektor Sprzedaży PEKAES.


Według oficjalnych danych Ministerstwa Gospodarki o obrotach towarowych z zagranicą po trzech kwartałach 2012 roku, to właśnie na kierunkach bałtyckich zanotowano największy wzrost poziomu wymiany handlowej. Co warto zauważyć, przy spadku polskiego eksportu do głównych partnerów – począwszy od Niemiec gdzie zanotowano spadek o 1,3 proc., a skończywszy na Hiszpanii gdzie eksport zmalał aż o ponad 15 proc. – eksport do Krajów Bałtyckich odnotowuje średnio kilkunastoprocentowy wzrost. Warto wymienić choćby wzrost eksportu o 16,6 proc. na Litwę czy 
o 14,8 proc. do Estonii.

Piotr Majcher
Talking Heads Sp. z o.o.
Foto Pekaes

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji